Привабливі банери в Інтернеті обіцяють, що мікрофінансові організації видадуть кредит кому завгодно, без відвідування банку, документів з роботи, навіть з поганою кредитною історією. Насправді відсоток схвалення заявок по кредитах дійсно дуже високий і не зрівняється з банківським, але бувають і випадки відмов. Типові причини це:

  • неправильна інформація в анкеті;
  • проживання на території Криму, Луганської чи Донецької областей;
  • незакриті борги перед іншими МФО;
  • недостатньо інформації в анкеті позичальника;
  • некоректні дані паспорту, коду, карти.

Кожна організація самостійно встановлює перелік умов для відмови і схвалення кредиту, але найчастіше вищеперелічені ситуації актуальні.

 

Як підвищити шанси на отримання кредиту?

По-перше, взяти кредит онлайн можна тільки на власну банківську карту і паспортні дані. Якщо ви намагаєтеся схитрувати, отримати гроші на паспорт родича – система це розпізнає і відмовить. По-друге, за надання неправдивих даних можуть сприйматися навіть друкарські помилки, так що уважно перевіряйте анкетні дані перед відправкою.

З незакритими боргами все неоднозначно, в деяких МФО ви отримаєте категоричну відмову, в інших це допустимо, особливо, якщо раніше ви були справним платником і вчасно закривали боргові зобов’язання.

Заповнюйте анкету максимально докладно – зазвичай в заявці є обов’язкові і не обов’язкові пункти. Але, справа в тому, що алгоритм перевірки приймає до уваги нарахування балів за кожен пункт анкети. А для схвалення кредиту, необхідно, щоб позичальник набрав певну кількість балів. Так працює автоматична перевірка, яка оцінює анкету в лічені хвилини. Але, бувають ситуації, коли алгоритм не може дати однозначну відповідь, тоді анкету перенаправляють співробітнику МФО, який повинен оцінити, наскільки ви благонадійний платник. І тут на вашу користь може зіграти будь-яка дрібниця. Так що не ігноруйте заповнення форм і надайте максимум інформації про себе.

 

Як кредитна історія впливає на отримання мікропозик?

У багатьох кредиторів на сайті написано, що вони видають кредит онлайн на карту без перевірки кредитної історії. Насправді це не зовсім так, кредитну історію вони, звичайно ж, перевіряють, просто не настільки вимогливі до неї, як банки. Наприклад, якщо у вас є іпотека, незакритий кредит за телевізор або авто, то це буде скоріше плюсом, ніж мінусом. Але якщо інформація з бюро кредитних історій показує, що ви злісний не платник – в мікропозиці буде відмовлено.

Буває й інша ситуація – у людини взагалі немає кредитної історії. До таких клієнтів система теж відноситься насторожено, оскільки не зрозуміло, що від них очікувати. Краще не намагатися отримати кредит на:

  • новий номер телефону;
  • недавно оформлену карту.

Справа в тому, що так часто діють шахраї або ті, хто не планує повертати борг. Особливо підозріло виглядає, якщо ви будете одночасно подавати заявки в кілька організацій.

Зазвичай оформляється онлайн кредит без фото, але в спірних ситуаціях вас можуть попросити надати скан-копії документів або сфотографуватися з паспортом. Це робиться, щоб перестрахуватися. Наприклад, якщо у компанії або партнерів були проблеми з вашим однофамільцем, є інформація про загублені документи на ваше ім’я, є розбіжність у офіційних даних (часто в паспорті та інших документах може не збігатися і та и, використовується різна варіація одного і того ж імені). Не варто відмовляти в цьому сервісу, тим більше фото можна зробити на будь-який смартфон.


2 коментарі

tmwichy · Квітень 21, 2019 о 7:24 am

Завдяки вам я отримав кредит, дякую!

MaTeQuAdro · Квітень 23, 2019 о 5:51 pm

Найкраща стаття ,яку я бачила в інтернеті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *