Основні побоювання у населення викликають високі відсотки з мікрокредитування. Ходять справжні легенди, як шахраї кредитори залишали людини без всього, коли вона брала у борг лише пару сотень. Насправді все далеко не так страшно, якщо розібратися з мікропозиками і навчитися правильно рахувати відсотки по кредиту.

 

Розрахунок вартості кредиту в МФО

Розрахувати, у скільки вам обійдеться новий кредит онлайн набагато простіше, ніж розбиратися з заплутаними банківськими договорами і формулами. Якщо банки крім стандартних відсотків враховують різні відсотки рефінансування, страховки, то мікрофінансові організації виключно відсоток за позикою. Річна ставка дійсно може виглядати лякаюче – 650-750%. Але будемо справедливі, ніхто на рік мікрокредит не бере.  Зазвичай перерахунок йде на дні і ставка становить 1-2% / добу. Якщо ви берете:

  • займ 1000 грн;
  • на 10 днів;
  • при ставці 1,2%.

То переплата складе 1,2% * 10 = 12% або 120 грн. Що відносно небагато, коли гроші потрібні терміново, а дістати їх більше ніде. Причому багато організацій пропонують і більш низькі процентні ставки, особливо, якщо ви постійний клієнт. Також є можливість достроково повернути кредит і не платити за залишок днів.

Незважаючи на всю простоту розрахунків, часто вам навіть їх проводити не доведеться. На сайтах мікрофінансових організацій майже завжди є онлайн калькулятор, де можна просто підставити необхідну суму, вибрати кількість днів і автоматично розрахувати, скільки ви повинні будете повернути по закінченню терміну договору.

 

Як не платити за використання кредиту?

Якщо ви ще не користувалися мікропозиками, то можете взяти кредит онлайн під 0%. Це поширена акція, яку пропонують МФО для залучення новачків. Однак будьте уважні, тому що іноді цей рекламний слоган не до кінця правдивий. З вас нехай і не візьмуть повну вартість процентної ставки, але вона складе 0,1-0,001%, що хоч і не багато, але може стати неприємним сюрпризом. Якщо хочете нічого не платити, звертайтеся в Алекс кредит онлайн.

Перш ніж оформити кредит в Інтернеті – обов’язково читайте і порівнюйте умови різних компаній. Пам’ятайте, що рекламні банери не завжди відображають реальний стан справ, а часто служать лише приманкою.

 

Чому люди часто переплачують за використання кредиту?

Щоб не переплачувати за мікрокредити, важливо уважно читати договір і дотримуватися своїх зобов’язань. Є багато випадків, коли клієнт МФО через неуважність або забудькуватість пропускав терміни повернення боргу, після чого йому нараховувалася пеня і штрафи. Також деякі позичальники не враховують особливості роботи банків у вихідні та святкові дні, і перерахування зараховується пізніше на кілька діб. При оплаті через термінали багато хто забуває про комісію або помилково вважає, що вона теж йде в рахунок оплати позики. Щоб уникнути неприємних сюрпризів завжди перевіряйте стан свого кредитного рахунку в особистому кабінеті, а якщо немає можливості цього зробити – зателефонуйте в службу підтримки МФО і уточніть, чи повністю закритий борг.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *