Рубрики
Безпека

Чи безпечно вказувати дані кредитної картки під час оформлення онлайн позики?

Онлайн-кредити — це зручний та, найчастіше, єдиний вихід зі скрутної фінансової ситуації. В оформленні такої позики безліч переваг — низький відсоток відмов, відсутність метушні з документами, витрат часу та зусиль на відвідування банків або офісів кредиторів. Цей вид мікрокредитів дуже популярний в мікрокредитних фінансових організаціях — МФО. Гроші можна отримати на картку будь-якого банку.

Чи безпечно брати онлайн кредит

Але, оскільки кредитні організації — це не звичні банківські установи, а, найчастіше, компанії, які працюють тільки по інтернету, без фізичних відділень, у багатьох позичальників виникає питання безпеки. А саме: які дані кредитної картки можна вказувати при отриманні кредитних коштів, а які не можна.

Ось кілька порад, щоб ваша безпека не потрапила під загрозу:

  • Для подачі заявки на онлайн займ вибирайте тільки перевірені мікрокредитні організації. Серйозні компанії мають ліцензію від державного регулятора Нацкомфінпослуг та вказують цю інформацію на своєму веб-сайті.
  • Якщо у вас є які-небудь сумніви про надійність МФО, пошукайте відгуки в інтернеті про неї.
  • Не надавайте ніякої інформації про себе, якщо вам телефонують самі, а ви ще не заповнювали жодних заявок на оформлення мікропозик.
  • Пам’ятайте, що CVV-код банківської картки, який вказаний на її зворотному боці, вас взагалі ніхто не має права запитувати! Віін є паролем до проведення платежів по картці. Для зарахування грошей на неї, код CVV не потрібен взагалі. На цей пункт слід звернути дуже пильну увагу, оскільки, саме за допомогою цього прийому шахраї часто обманюють своїх жертв!

Переваги онлайн-позик на карту

  1. Мінімальні вимоги до позичальника: вам досить бути повнолітнім громадянином України, а також мати дійсний паспорт та ІПН.
  2. Немає необхідності збирати великий пакет документів, як в банку.
  3. Ви можете отримати гроші в кредит навіть якщо ви пенсіонер, батько чи мати в декретній відпустці або студент.
  4. Швидке оформлення. Подача заявки на мікропозику по інтернету економить час. Надходження грошей на картку можливе в найкоротші терміни.
  5. Якщо ви новий клієнт, можете розраховувати на пільгові умови кредитування з нульовою відсотковою ставкою.