Рубрики
Шанси

Як збільшити шанси на отримання мікрокредиту?

Мікрофінансові компанії охоче видають кредит для студентів, людям без офіційного місця працевлаштування та іншим категоріям громадян. Але не варто думати, що МФО видають мікрокредити абсолютно всім без розбору. Нерідко МФО відмовляють у видачі позики, не бажаючи ризикувати грошима. Адже, якщо позичальник не зможе повернути кошти вчасно, компанія несе фінансові ризики. Як же отримати позику?

Як збільшити шанси на мікрокредит

Яким вимогам потрібно відповідати для отримання мікрокредиту?

Щоб збільшити шанси на схвалення мікропозики, необхідно задовольняти наступні вимоги:

  • бути громадянином України;
  • мати паспорт та ідентифікаційний код;
  • бути старше 18 років;
  • мати постійне джерело доходу та
  • особисту банківську картку.

Кредитна історія не настільки важлива, оскільки мікрофінансові компанії видають позики навіть в тому випадку, якщо у позичальника були прострочення в минулому. Однак важливо, щоб вони були погашені, бо спеціальний алгоритм розглядає різні параметри, на основі яких і приймається рішення про видачу позики.

Як збільшити шанси на отримання кредиту?

Ось кілька простих рекомендацій, дотримуючись яких можна значно підвищити шанси на схвалення позички:

  1. Подаючи заявку, необхідно вказувати лише достовірні відомості. Якщо була вказана помилкова інформація, то навряд чи видача мікрокредиту буде схвалена.
  2. Мати під рукою необхідні документи. Як правило, при подачі заявки на сайт мікрофінансової компанії необхідно завантажити копії першої, другої сторінок паспорта громадянина України, інформацію про прописку, копію ІПН. Деякі компанії просять зробити селфі із відкритим паспортом. Важливо, щоб документи були чіткими, а інформація на них легко читалася.
  3. Попередити друзів або родичів. Деякі компанії при подачі заявки на кредит просять вказати контактні телефони. Можливо людям, телефони яких ви вказали, надійде дзвінок від сервісу. Вони повинні будуть підтвердити, що знають вас.
  4. Подбати про зовнішній вигляд. Деякі компанії вимагають пройти фото- або відео- ідентифікацію. Ваш зовнішній вигляд має бути охайним.

Перевірити акаунт у соціальній мережі. Не всі компанії, але деякі з них, просять прив’язати акаунт соціальної мережі. Вивчіть пости, які є на вашій сторінці. Якщо серед них є інформація про азартні ігри, сумнівні способи заробітку, її слід видалити.