Categories
Заявки

Чи можна повторно подати заявку на отримання мікропозики?

Мікрофінансова організація вважається більш лояльною до своїх клієнтів, ніж банк, схвалюючи в більшості випадків позики без відмов навіть тим, хто має погану кредитну історію. Все ж, трапляються ситуації, коли позичальникові приходить відмова. Виникає питання, чому це сталося та чи можна подати заявку на отримання грошей повторно в іншу МФО.

Чи можна повторно подати заявку на отримання мікропозики?

Якщо клієнт бере позики часто, це не є 100% гарантією того, що йому знову схвалять кредит. Справа в тому, що умови у таких організацій можуть змінюватися та навіть перевірений часом платник може перестати задовольняти певні параметри.

Заявка може бути відхилена з наступних причин:

  • у МФО вже є негативний досвід роботи з клієнтом;
  • недостовірна інформація в анкеті позичальника;
  • позичальник не відповідає умовам мікрофінансової організації (немає постійного офіційного доходу, прописки, не досяг повноліття та інші);
  • у позичальника вже є непогашені кредити в інших МФО або банках.

Існують й більш банальні причини відмови. Наприклад, залишивши заявку на кредит онлайн, позичальник зникає, тобто він, не чекаючи відповіді, виходить з мережі, або співробітники організації не можуть зв’язатися з ним по телефону.

Чи можна подати повторну заявку?

Якщо прийшла відмова від МФО, слід спробувати подати заявку на мікропозику повторно, але робити це потрібно не раніше ніж через 10 — 14 днів. Найоптимальніший варіант — почекати місяць та зв’язатися з фахівцем мікрофінансової організації знову. Клієнт може зателефонувати для цього на гарячу лінію МФО, або скористатися інтернетом, залишивши заявку на сайті кредитора.

Щоб збільшити шанси на отримання кредиту, важливо правильно заповнити анкету, вказавши про себе достовірну інформацію. При подачі неправдивих відомостей клієнта можуть занести в чорний список.

Якщо є непогашені заборгованості за кредитами, необхідно погасити їх, інакше навіть маленька сума не буде схвалена при зверненні в ту чи іншу кредитну організацію.

Заявка на мікрокредит відхиляється й у тому випадку, коли вона подана одночасно в кілька організацій, тому краще відправити анкету в 2 — 3 МФО, але не більше. Багато потенційних позичальників, не розрахувавшись з однією позичкою, намагаються взяти іншу, щоб перекрити нею вже наявні борги. Це не зовсім схвалюється мікрофінансовими компаніями. Оформити мікропозику повторно можна тільки після того, як Ви усунете всі можливі проблеми, що перешкоджають отриманню коштів в МФО. Зазвичай кредитори вказують причину відмови, що дає можливість клієнтам виправити ситуацію та через деякий час звернутися по позику знову.