Рубрики
Програми лояльності

Програми лояльності мікрокредитних організацій

Багато людей зараз користуються послугами мікрофінансових організацій. Основною перевагою звернення в такі структури є отримання термінового кредиту за 10-15 хвилин, особливо, якщо у вас заготовлені скан або фото паспорта, а також фотографія з паспортом в руках. Зазвичай, більшість МФО вимагає такі фотографії для посвідчення особи та захисту від шахраїв.

Програми лояльності МФО

Що таке програма лояльності МФО?

Метою будь-якої фінансової організації є отримання прибутку, а для цього потрібно пропонувати клієнтам бонуси та привабливі умови для їх залучення.

Як не дивно, більшість людей не підозрюють, що вони можуть отримати швидкий кредит в мікрофінансової організації, просто маючи фотографію паспорта та витративши на заповнення анкети в інтернеті близько 15 хвилин.

Більш того, мало хто знає, що можна отримати перший кредит в багатьох кредитних організаціях взагалі без будь-яких відсотків! Це звучить неймовірно, але заради залучення нових клієнтів багато МФО пропонують такі пільги на першу позичку.

Сума кредиту коливається від декількох тисяч до десятків тисяч гривень, а термін повернення безвідсоткової позички зазвичай складає від тижня до місяця. Якщо ви новий клієнт, кредитор іде вам назустріч та надає кредит під нульовий відсоток за умови, що ви повертаєте його вчасно або раніше терміну.

Як взяти мікрокредит?

Розглянемо типову ситуацію. Вечір суботи, вам терміново знадобилося перехопити 1500 грн. приблизно на тиждень. Так як справа відбувається у вихідні, всі знайомі на дачі, банки не працюють, позичити немає в кого. Та й на отримання звичайного кредиту буде потрібно мінімум один-два дні, до того ж банки не люблять такі дрібні позички. А вам потрібно прямо зараз й саме 1500!

Немає проблем, по інтернету шукаєте список МФО, які видають першу позичку під 0%. Без будь-яких попередніх дзвінків заходите на сайт компанії, умови якої вас влаштовують, та заповнюєте анкету.

Дуже рідко вимагають показати ваше обличчя перед веб-камерою або надіслати фото з листком паперу, де написано: Я хочу взяти кредит в такому-то МФО, дата й час. Далі вас перевірять співробітники або автоматична система, зазвичай це займає від 3 до 15 хвилин, після чого на вказану вами картку переводяться замовлені гроші.

Користуйтеся на здоров’я й не забудьте вчасно погасити мікрокредит, тоді вам запропонують дуже вигідні умови подальшого кредитування та спрощену перевірку.