Информационная поддержка: 0 800 50 44 10
Регион:
Новости проекта

Президент підписав Закон щодо соціального захисту членів сімей учасників АТО

05.08.2016

Президент Петро Порошенко підписав Закон № 1462-VІІІ «Про внесення змін до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям» щодо соціального захисту членів сімей учасників антитерористичної операції», прийнятий Верховною Радою України 14 липня 2016 року.

Закон спрямований на поліпшення соціального захисту родин учасників антитерористичної операції. Реалізація Закону дозволить покращити матеріальне становище малозабезпечених сімей, члени яких беруть участь у антитерористичній операції. Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Прийняті зміни в Закон до статей 1 та 4 Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім‘ям» передбачають, що при подачі заяви про отримання державної соцдопомоги в декларації про доходи та майно членів сім'ї не потрібно буде вказувати грошове забезпечення військовослужбовців, які безпосередньо беруть участь в АТО на час її проведення.

Законом встановлено, що до заяви про надання державної соціальної допомоги додається довідка встановленої форми про безпосередню участь особи у антитерористичній операції.

ИСТОЧНИК

Вернуться к списку