Информационная поддержка: 0 800 50 44 10
Регион:
Новости проекта

Переселенці Маріуполя зможуть працевлаштуватись через соціальні мережі

31.05.2016

Міський центр зайнятості міста Маріуполя прийняв рішення створити нову форму працевлаштування – за допомогою відеорезюме та соціальних мереж. Прес-служба центру повідомляє, що нововведення допоможуть зробити самопрезентацію більш ефективною та сприятимуть зниженню рівня соціальної напруги. До того ж, дистанційний пошук роботи є більш зручним і сприяє економії часу та коштів.

Донецька обласна служба зайнятості пропонує всім шукачам роботи скористатись веб-порталом Донецького обласного центру зайнятості, офіційною сторінкою на Facebook, каналом на Youtube, де можна розмістити своє відеорезюме.

Більше того, цетри зайнятості пропонують свою допомогу всім охочим. Працівники центрів займаються пошуком основних тенденцій і вимог у бажаній сфері працевлаштування. Далі, враховуючи всі вимоги, допомагають записати і розмістити резюме.

Готові відеопрезентації розміщуються на інформаційних ресурсах служби зайнятості з допомогою працівника служби , також це можна зробити самостійно. Далі працівники служби передають відповідні резюме роботодавцям.

За даними служби зайнятості, з 1 січня по 30 квітня цього року особами, що шукають роботу, було запропоновано для розгляду 18 резюме, з яких 7 належать колишнім учасникам АТО, а 2 – внутрішнім переселенцям.

ИСТОЧНИК

 

Вернуться к списку