Информационная поддержка: 0 800 50 44 10
Регион:
Анонсы

Освітня програма для сільської молоді Донецької, Івано-Франківської, Черкаської областей

«Майстерня сільських ініціатив» - програма неформальної громадянської освіти - розшукує нових Мрійників дії! Ти мрієш змінити світ? Почни зі свого села!
15.09.2016

«Майстерня сільських ініціатив» - програма неформальної громадянської освіти сільської молоді у Донецькій, Івано-Франківській та Черкаській областях.  Програма являє собою навчальний цикл, який складається з трьох семінарів та фази реалізації ініціатив. Участь у програмі безкоштовна. Всі витрати на проїзд, проживання та харчування беруть на себе організатори. Прийом заявок для кандидатів з Донецької області триває до 6 жовтня включно, для всіх інших - до 15 жовтня.

Цілі програми: 
- створення мотивуючого середовища для молоді, яка прагне реалізувати свій потенціал;
- сприяння залучення молодих людей до діяльності громадських молодіжних і дитячих організацій на селі;
- підтримка молодіжних ініціатив, що спрямовані на соціальний, культурний, освітній розвиток села; 
- розширення мережі нових форм навчання для сільської молоді (через проведення семінарів, майстер-класів, самоорганізованих гуртків);
- сприяння розвитку волонтерства на селі;


Програма навчального циклу  
Перший семінар - вступний - має назву “Майстерня Ідей”. Під час цього семінару учасники мають змогу обговорити суспільно-важливі теми та розвинути свої ідеї. 
Другий семінар - проектний - називається Майстерня Дій. На цьому семінарі учасники за підтримкою тренерів та експертів розробляють свої плани щодо реалізації ідей. Працюють над критеріями успіху, пошуком ресурсів, принципами командотворення, управлінням часом і т.п. 
Третій семінар - заключний - Майстерня Досвіду. Де учасники мають змогу оцінити свій навчальний процес, проаналізувати свої слабкі та сильні сторони і пропрацювати плани на майбутнє та презентувати свої ініціативи громадськості. 
Між другим і третім семінаром триває одна з найважливіших фаз - фаза реалізації ініціатив. На цьому етапі учасники за підтримкою програмних та локальних наставників втілюють у життя свої плани. 

Усі семінари проводяться у неформальний спосіб, з використання інтерактивних ігор, креативних методик та практичних занять. З учасниками займаються кваліфіковані тренери ГО «Інша Освіта» та Колегіуму ім. Теодора Гойсса (Німеччина) та коопераційних програм. ​

Хто реалізує та підтримує програму
Міністерство закордонних справ Німеччини, Громадська організація «Інша Освіта» та громадська організація «Молода Черкащина» (у районах Черкаської області),
Спілка MitOst e.V. (Німеччина).

Ти можеш подати заявку на участь у конкурсі, якщо: 
Ти живеш у одному з районів, де проводиться програма «Майстерня сільських ініціатив». 
Тобі від 13 до 17 років.
Ти мрієш зустріти однолітків зі спільними інтересами.
Ти хочеш змін навколо себе або ж навіть маєш конкретні ідеї, як покращити життя людей у своєму селі, містечку чи районі. 
Тобі цікаво взяти участь у навчальних тренінгах.
У тебе є бажання реалізувати власний соціальний, культурний, освітній, екологічний або спортивний проект. 

Анкета для участі - за посиланням​: http://bit.ly/2cpllDv